دستورالعمل رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مشتریان

به منظور تکریم حقوق مصرف کننده و شنیده شدن و رسیدگی به شکایات مشتریان گرامی سیستم جامعی برای رسیدگی به این امور در گروه بازرگانی فرنیا شکل گرفته است.
مشتریان این بازرگانی می توانند به یکی از روش های زیر شکایات خود را به شرکت اعلام و منتظر دریافت پاسخ از سوی مدیران شرکت باشند:
1- از طریق وب سایت:
مشتری می توانید با ورود به وب سایت WWW.TTFARNIA.COMدر قسمت تماس با ما ، فرم مربوطه را پر کرده و شکایات خود را عنوان نماید. پس از ارسال پیام حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پیام به کارتابل مدیریت منتقل شده و پس از پیگیری حداکثر طی مدت یک هفته پاسخی مناسب به مشتری ارسال می گردد و یا در صورت لزوم مستقیما با وی تماس حاصل شده و نتایج پیگیری به وی اعلام می گردد.

2- از طریق پنل پیامکی:
. در این روش مشتری با ارسال پیامک حاوی متن شکایت به سامانه پیامکی شرکت به شماره 02136058569 می تواند به راحتی با شرکت ارتباط برقرار نموده و منتظر رسیدگی و پاسخدهی مسئولان شرکت باشد. طبق رویه قبل با بررسی کامل شکایت مشتری نتایج ظرف یک هفته به وی منتقل می گردد.

3- ارسال درخواست از طریق آدرس پستی
مشتریان گرامی می توانند درخواست خود را به صورت مکتوب به آدرس پستی شرکت ارسال نمایند و نتیجه آن را ظرف مدت دو هفته دریافت نمایند


Englishفارسی